Warning: htmlspecialchars_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /home3/rivbir/public_html/includes/application.php on line 246
İthalat ve İhracat / İthalat Nasıl Yapılır / İhracat Nasıl Yapılır / Çin Ticaret Danışmanlığı / Çin Ticaret Danışmanlığı / Çin İthalat / İthalat ve İhracat Danışmanlığı / Çin Fuarları / Kaliteli Danışmanlık Hizmeti / Çin’den İthalat / Çin İhracat / Danışmanlık / Çin Malı / Çin Elektronik / Çin Bilgisayar / Çin Telefon / Çin Granit / Çin İhracat / Çin / Ticaret / İthalat / İhracat / Kanton Fuarı / Canton Fair / Canton Fuarı

Warning: htmlspecialchars_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /home3/rivbir/public_html/includes/application.php on line 246

Ticaret Hayatı ve Firma Yönetimi

currency-tradingTicaret, günümüz Türkiye’sinde en çok rehabet gören ve yapılmak istenen iştir. Ticaret yapmak için bir bilim adamı olmak gerekmez yada ticari sistemleri yerine oturtmak, uzaya gidicek bir roket yapmak kadar zor değildir. Ticaret yaparken, kendi iç güdülerinizi kullanmalı, yeni projeler hazırlamalı, çalışanlarınızın performansını yüksek tutmalı ve çalıştığınız piyasayı iyi bilmelisiniz. Ticarette başarılı olmanıza yarayacak en büyük etken ise sizin çevreniz olucaktır, insanlarla olan diyaloğunuz, yakınlığınız, dürüstlüğünüz ve güvenilirliğiniz, politik bakış açınız ticaret hayatınızda ki kilit noktalardır.

Ticaret yapabilmek için gereken birçok şeyi, kitaplardan, internetten yada birebir yaşayarak öğrenebilirsiniz ve allah vergisi olan hiç bir yetenek gerektirmemektedir. Bilmeniz gereken tek şey modern planlama ve pazarlama sistemidir.

Çalışanlarınıza, eski usul davranıp performansını düşürürseniz, ürününüzü pazarlarken doğru yatırımı doğru zamanda yapmazsanız, günümüz teknolojisinde ki büyük hazine olan interneti kullanmazsanız işiniz gerçekten zor.

Şirket planlarınızı yaparken kısa ve uzun dönemli planlar olarak ikiye ayırmanız gerekmektedir. Bu süreçlerde çalışanlarınıza güvenmeli ve işlerine sürekli karışmamalısınız. Eğerki çalışanınızın tepesinde dikilip sürekli komut verirseniz, planlarınızı tutturamama olasılığınız çok yüksektir. Çalışanlarınıza güvenmeyi ve onların sizin düşündüğünüz yollardan değilde, kendilerince yaptıkları yollardan gitmelerine müsade edin. Her zaman insanlara hata yapma hakkı tanıyın, hata yaptıklarında yere vurup yada göğe yükseltmeyin, ufak bir görüşme yapıp nerede hata yapıldığını ve bunu nasıl çözebileceğiniz ile alakalı ondan görüş alın.

Ticarete yeni başlıyorsanız, bilmediğiniz bir çok şey olabilir ve bu başlangıç süreci çok sancılı geçebilir. Bu tip durumlarda yaptığınız hatalardan ders çıkartıp, bilmediklerinizide öğrenirseniz, şu zamana kadar yapmış olduğunuz bir çok işten daha çok kârlı çıkacağınıza emin olun.

İyi plan, sıkı çalışma, yeni proje üretme ve iyi bir yönetici olduğunuz taktirde ( inanıyorum ki bunların hepsini en iyi şekilde yapıcaksınız ) , sizde görüceksiniz ki ticaret hiç de karmaşık bir yapıya sahip değil.

Ticaret hayatınızda başarılar...

Müşteri Hizmetleri

Her türlü şikayet ve görüşleriniz için lütfen bize ulaşın.

phone1 +86 21 617 66 251
email1 info@trade-advisor.net