Warning: htmlspecialchars_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /home3/rivbir/public_html/includes/application.php on line 246
Masten Fren Balataları | Fren Balatası Sürtünme Materyalleri | Disk, Papuç ve Kampanalı Balata

Warning: htmlspecialchars_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /home3/rivbir/public_html/includes/application.php on line 246

Masten Fren Balataları

MASTEN-LOGO-TMcopy22

Shanghai Ying Yuan Import and Export Co. Ltd. olarak firmamız fren balatasında öncü marka olan Masten Frictional Material Co. Ltd.’ye %70 ( 20,000,000 RMB ) hissedar olmuştur.

MASTEN balataları yüksek kalite standartlarına sahip olup, Avrupa Birliğinin talep ettiği R90 standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir. Ayrıca ISO 9001 ve ISO TS16949 sertifikalarına sahiptir.

Fren balatalarını öncelikli olarak Çin pazarındaki OEM araç üreticilerine ( WAW, Chengle vs...) sağlamakta olup Ukrayna, İngiltere ve Türkiye pazarında da satışa sunulmaktadır.

Üretmekte olduğumuz balataların tümü asbestsiz ve insan sağlığına zararlı olabilicek bütün kimyasalların haricinde üretilmektedir.

Bir fren balatası firması olarak, öncelikle insan hayatını ne kadar önemsediğimiz ve bunu yaparken doğayıda korumamız gerektiğini biliyoruz. Amacımız daha güvenli araçların yollarda bulunmasını sağlamak ve fren yetersizliğinden dolayı yaşanılan ölümlü kazaların azaltılmasıdır.

Firmamızın internet sitesinden daha detaylı bilgileri ve ürünleri bulabilirsiniz.

www.fren-balata.com

Müşteri Hizmetleri

Her türlü şikayet ve görüşleriniz için lütfen bize ulaşın.

phone1 +86 21 617 66 251
email1 info@trade-advisor.net