Warning: htmlspecialchars_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /home3/rivbir/public_html/includes/application.php on line 246
Çin Ticaret Danışmanlığı / Çin Ticaret / Çin İthalat / Çin Danışmanlık / İthalat ve İhracat Danışmanlığı / Çin Fuarları / Kaliteli Danışmanlık Hizmeti / Çin’den İthalat / Çin İhracat / Danışmanlık / Çin Malı / Çin Elektronik / Çin Bilgisayar / Çin Telefon / Çin Granit / Çin İhracat / Çin / Ticaret / İthalat / İhracat / Kanton Fuarı / Canton Fair / Canton Fuarı

Warning: htmlspecialchars_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /home3/rivbir/public_html/includes/application.php on line 246

Çin Ticaret Danışmanlığı

f_so_legato_toplanti_masasi_2Yabancı bir ülkeden ürün almak biraz risklidir, hele ki Çin'den bir mal alıyorsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor ve ürünün paketlenmesinden, gemiye yüklenmesine kadar kontrol şart. Ayrıca almayı düşündüğünüz ürünün kalite kontrolünü yapmak gerekiyor, aksi halde aldığınız mal çok değişik standartlarda olabilir. Çin'e sürekli seyehatde gayet masraflı olduğu için biz burada devreye giriyoruz.

 

Size sundugumuz hizmet tam güvenilir ve hatasız bir hizmettir. Sizin yapmanız gereken tek şey yerinizde oturup ürününüzü beklemeniz, biz sizin ürününüzü kapınıza kadar yolluyoruz.

İşlemlerin genel adımları:

  1. Sizinle görüşüp, ithal etmek istediğiniz ürünle ilgili tam ve detaylı bir bilgi alıyoruz,
  2. En fazla 2 hafta içerisinde size fiyatlarla beraber geri dönüş yapıyoruz. Bu aşamada size en ucuz ve en kaliteli ürünü üreticisinden buluyoruz.
  3. Beraber karar kıldığımız bir üretici ile anlaşıp %30 deposit ödüyoruz ve ürünün hazırlanmasını bekliyoruz. Bu aşamada biz sürekli fabrika ile iletişimde olup, ürünlerin paketlenirken ki kontrolünü yapıyoruz. Eğer ki üründe herhangi bir sorun yoksa ve herşey yolunda gidiyorsa diğer aşamaya geçiyoruz.
  4. Bu aşamada ürünün kargolanması var. Ürünü son bir kez daha kontrol edilip sayıyoruz ve gemiye ( yada uçak ) yüklüyoruz. Ürünü Türkiye'de ki sizin istediğiniz herhangi bir limana yolluyoruz.
  5. Ürününüz gümrüğe vardığında Türkiye'deki ekibimiz ve Gümrük Müşarivimiz ile gidip malınızı alıyoruz ve sizin deponuza teslim ediyoruz. Bu aşamada geri kalan %70 lik kısmı (Vesaik Mukabili, Akreditif, Mal Mukabili yada Peşin ) ödüyoruz. ( Her firmanın ödeme şartnamesi değişiktir, ürünün %30'luk kısmını ödemeden önce sizi bilgilendiricez. )

Not: Ödeme şekilleri ile bilgi almak için lütfen burayı tıklayınız...

Görüldüğü üzere genel aşamalar bunlardır, daha fazla bilgi almak için yada herhangi bir konuda lütfen bizimle irtibata geçin. İrtibat bilgilerini sitemizin İletişim bölümünden bulabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Her türlü şikayet ve görüşleriniz için lütfen bize ulaşın.

phone1 +86 21 617 66 251
email1 info@trade-advisor.net