Warning: htmlspecialchars_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /home3/rivbir/public_html/includes/application.php on line 246
Çin'de Fabrika Ziyareti / Fabrik Ziyareti / Çin'de ki Fabrikalar / Çin Fabrikaları

Warning: htmlspecialchars_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /home3/rivbir/public_html/includes/application.php on line 246

Çin'de Fabrika Ziyaretleri

factoryÇin’de sanayi o kadar hızlı gelişiyorki, 1 yıl içerisinde kaçtane fabrika kuruluyor tahmin bile edemezsiniz. Burada öğrendim ki fabrika kurmak gerçekten de hiç zor ve uzun süren zahmetli bir iş değil.

Fabrikaların çok olması beraberinde rekabeti arttırıyor. Çin’de fabrika ziyareti emin olun ki tahmin ettiğinizde çok daha kolay. Genel olarak eğer ki bir fuara katılıyorsanız, görüceksiniz ki bazı fabrikalar ulaşım için bir otobüs yada minibüs tarzı araç ayarlayıp size tur düzenliyor. Ayrıca eğer ki fabrikayı ziyaret etmek istediğinizi iletirseniz, size büyük ihtimal bir araç bile ayarlayabilirler.

Çin’de ki fabrikaları ziyaret etmek için birkaç neden var:

- Fabrikanın üretim kalitesini kontrol etmek,

- İçerideki çalışma ortamını görüp ne kadar profesyonel olduğunu anlayabilirsiniz,

- Fabrikada ki üretim malzemelerini görmek alabileceğiniz ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz,

- Fabrikanın size söylediği gibi bir üretim kapasitesi olup olmadığını görebilirsiniz,

- Son olarak da fabrika istediğiniz ürünün sadece taşeronluğunu mu yapıyor yoksa gerçekten kendi ürünleri mi var

Bunlar gerçekten önemli ve kontrol edilmesi gereken özellikler. Size tavsiyem eğer ki Çince bilmiyorsanız, bir danışman firma ile anlaşıp fabrika ziyareti yapmalısınız. Çünkü Çinliler le Çince konuşmak gerçekten önemli ve bazen İngilizce yeterli olmuyor. Çünkü ufak yanlış anlamalar çok büyük hatalara sebep olabilir.

Müşteri Hizmetleri

Her türlü şikayet ve görüşleriniz için lütfen bize ulaşın.

phone1 +86 21 617 66 251
email1 info@trade-advisor.net